جلسه تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید ثبت احوال بخش سعدآباد که قدمتی 86 ساله دارد روز شنبه  26 اسفندماه با حضور بخشدار و امام جمعه سعدآباد، مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای بخش سعدآباد صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان بوشهر؛ رزمجو بخشدار بخش سعدآباد طی سخنانی ضمن تقدیر از خدمات ابراهیم یزدان پناه فرد که به مدت چهار سال ریاست ثبت احوال سعدآباد را عهده دار بود، گفت: خدمات رسانی مطلوب و مردم داری در دولت تدبیر و امید همواره مورد تاکید می باشد و شیرین ترین لحظه درمسئولیت پذیری، خدمت بدون منت توام با پشتکار است که در اذهان مردم ماندگاری دارد.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای  عیسی برامکی در سمت رییس جدید ثبت احوال سعدآباد، خواستار تکریم ارباب رجوع و تعامل با مسئولین گردیده و افزود: نگاه خدمت رسانی به مردم می بایست غالب بر پست و مقام و جایگاه باشد.

مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر ازخدمات صادقانه ابراهیم یزدان پناه فرد تقدیر و تشکر نمود و گفت: همواره در گزینش مدیران در اداره متبوعه، تعامل با مسئولین، تکریم کارمندان و ارباب رجوع، پشتکار و دقت در امور محوله مدنظر ما بوده و خواهد بود.

کیامرث صالحی نیا درادامه از خدمات ابراهیم یزدان پناه فرد که بعد از35 سال خدمت به مقام بازنشستگی در ثبت احوال استان بوشهر نائل گردیده تقدیر نمود و حکم ریاست عیسی برامکی به ایشان ابلاغ گردید.