به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان بوشهر، آئین تکریم و بازنشستگی سیدمحمدطاهر شجاع الدین معاون امور اسناد هویتی ثبت احوال استان با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ادارات و کارکنان ثبت احوال استان برگزار شد.

در این آئین مدیرکل ثبت احوال استان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: این مراسم یکی از دلپذیرترین مراسم هایی است که در آن شرکت نموده ام زیرا این جلسه غیر رسمی با علاقه و اهتمام همکاران در جهت تکریم یکی از بازنشستگان ایثارگر به صورت داوطلبانه و خودجوش انجام شده است.

کیامرث صالحی نیا گفت: آقای شجاع الدین بعد از تلاش 30 ساله به افتخار بازنشستگی نائل آمد و بازنشستگی وی، ‌افتخار تک‌تک روزهایی است که به جامعه خدمت کرد و هیچ افتخاری بالاتر از این نیست که فردی با کارنامه درخشان و عملکرد مناسب بازنشسته شود.

 وی با بیان اینکه آقای شجاع الدین سالیان مدیدی از عمر خدمتی خود را بر مسند معاونت امور اسناد هویتی در ثبت احوال استان گذرانده است، خاطرنشان کرد: ایشان دین بزرگی بر گردن همه ما دارد و برگزاری چنین جلسه و مراسمی به پاس قدردانی از زحمات و تلاش های ارزنده این بازنشسته ایثارگر و تجلیل از مقام شامخ این بزرگوار است.

ایشان بازنشستگی را آغازی از یک مرحله زندگی دانست که می توان با برنامه ریزی از آن نهایت بهره را برد و همچنین بر تکریم و بهره گیری از تجارب و مهارت بازنشستگان در کلیه امور تاکید کرد.

در ادامه آقای شجاع الدین ضمن ابراز خرسندی از سالیان خدمتگزاری به مردم اظهار داشت: خاطرات خدمت به مردم شریف استان از شیرین ترین خاطرات زندگی ام بوده و امیدوارم ره توشه ای برای آخرت قرار گیرد.

وی در ادامه از زحمات مدیریت، معاونین و همکاران تشکر کرد و طلب حلالیت نمود.

در پایان مراسم لوح سپاس و هدیه ای  به وی اهدا گردید.