در آیینی با حضور استاندار بوشهر و مدیران اجرایی، نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی در مدرسه تاریخی سعادت بوشهر گشایش یافت.

 

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان بوشهر، در این نمایشگاه، شماری از دستگاه های اجرایی استان بخشی از دستاوردهای40  ساله خود را در 52  غرفه به نمایش گذاشتند.
استاندار بوشهر در این آیین با تبریک فرارسیدن 12 بهمن سال روز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی اظهار داشت: ورود امام خمینی به وطن در روز 12 بهمن سال 57  تاریخ این ملت و کشور را به شکل دیگری رقم زد.
وی بیان کرد: عزت، سربلندی، استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی حاصل زحمات امام و بزرگان انقلاب، وشهدایی است که جان خود را تقدیم این انقلاب کردند.
گراوند با بیان اینکه بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی مشارکت مردم در اداره کشور است، اضافه کرد: به خود می بالیم که ساختار سیاسی این کشور با مشارکت مردم شکل گرفته و با نظر مردم کشور اداره می شود.

وی با تاکید بر اینکه مدیران اجرایی استان دستاوردهای و پیشرفت های نظام را برای مردم بیان کنند، گفت: وظیفه رسانه ها در این زمینه بسیار مهم است و باید پیشرفتهای کشور را در رسانه ها بیان کنند.

استاندار بوشهر از عوامل برگزاری این نمایشگاه قدردانی کرد و گفت: دستگاه های اجرایی به تعهدات خود در قبال عوامل برگزاری این نمایشگاه که حضوری فعال هم داشته عمل کنند.

شایان ذکر است ثبت احوال استان بوشهر با حضور در این نمایشگاه، بخشی از دستاوردهای خود را در قالب بروشور، تراکت تیزر و مستند در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است که با حضور استاندار در غرفه ثبت احوال، رسماَ افتتاح گردید.