صبح امروز نشست مشترکی با حضور مدیرکل ثبت احوال استان و سرپرست بیمه رازی شعبه بوشهر، در ثبت احوال استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان بوشهر، این نشست با هدف اصلاح و بهبود فرآیندهای بیمه تکمیلی کارکنان برگزار شد.

در این نشست مدیرکل ثبت احوال استان گفت: ارائه خدمات بیمه تکمیلی یکی از مهمترین مطالبات کارکنان می باشد به همین منظور با هدف خدمات رسانی مطلوب به کارکنان، این قرارداد منعقد  شده است.

اسکندر پاسالار افزود: نگاه سازمان ثبت احوال این است که در بیمه تکمیلی شرایطی فراهم شود که اولاً جنبه حمایتی در درمان برای همکاران حفظ و از لحاظ روانی این احساس امنیت برای تأمین هزینه‌ها وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: در کنار همه اینها رضایت‌مندی کارمندان بسیار مهم است. باید به سمتی برویم که تعداد مراکز طرف قرارداد بیمه رازی در تمام شهرستانهای استان وجود داشته باشد تا حتی‌الامکان همکاران پرداخت نقدی نداشته باشند و وقتی به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند به‌ راحتی مداوا شوند.

ایشان بیان کرد: به ما گزارش می‌شود که گاهی کارمندان چندین ماه درگیر پروسه مشکلات مالی، بررسی مدارک و اسناد، نگاه فنی و تخصصی می باشند که این موضوع باعث شده پروسه پرداخت بیمه تکمیلی زمان‌بر شود.

مدیرکل ثبت احوال استان با بیان اینکه باید این ساختار بازنگری شود، تصریح کرد: اصلاحات مدنظر همین چابکی و سرعت در پرداخت و تامین هزینه ها است تا دیگر دغدغه منابع مالی در بحث درمان برای همکاران وجود نداشته باشد.