به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، جلسه ای با حضور مدیرکل و بانوان ثبت احوال استان و شهرستان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان بوشهر، اسکندر پاسالار در این مراسم ضمن گرامی داشت و تبریک روز زن و تقارن زیبای این روزهای پایان سال و میلاد حضرت فاطمه گفت: تبریک این روز قطعاً مختص بانوان نیست بلکه این روز را خدمت همه مردان که عرصه را برای مشارکت بهتر زنان فراهم میکنند نیز تبریک میگویم.

مدیرکل ثبت احوال استان افزود: زنان با داشتن دغدغه و احساس مسئولیت می توانند خیلی از موارد اجتماعی را بیشتر و بهتر از مردان درک و مدیریت کنند.

وی نقش زنان را که هم در منزل و هم خارج از منزل مشغول هستند خطیر و برجسته عنوان کرد و ادامه داد: جای بسی خوشحالی است که جمعیت زیادی از پرسنل ثبت احوال استان را بانوانی تشکیل می دهند که همپای مردان، در عرصه های مختلف ارائه خدمت، بازوی قوی کار و تلاش در استان هستند و درهمه موفقیت های گذشته و حال، سهم بسزایی داشته اند.

پاسالار نظم، صداقت و سطح توقع کمتر را از ویژگی های بارز بانوان دانست و گفت: از دیگر ویژگی شگفت انگیز بانوان که خداوند به آنها عطا کرده محبت، عطوفت و توانایی بالای آنها در همزمان انجام دادن کارها است.

مدیرکل ثبت احوال استان در پایان سخنان خود بر ضرورت انتخاب مشاور امور بانوان تاکید کرد و گفت: مشاور امور زنان می‌تواند با شناختی که از دغدغه بانوان دارد ما را در تصمیم گیری برای آنان کمک کند لذا از بین بانوان فردی که تمایل به فعالیت در این زمینه را دارد اعلام تا ابلاغ برای وی صادر شود.