مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر: پیروی از راه شهدای گرانقدر انقلاب، موجب سعادت ما و خوشنودی شهدا و امام شهدا و رضایت خداوند است.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان بوشهر؛ بمناسبت 22 اسفند روز گرامیداشت شهدا، اسکندر پاسالار به همراه معاونین، رئیس حراست و مسئول روابط عمومی با حضور در منزل اسماعیل بارگاهی، فرزند شهید همکار در بوشهر دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر در این دیدار صمیمانه، با یادآوری رشادت، شجاعت و از خودگذشتگی های شهدای گرانقدر انقلاب، اظهار داشت: آرامش و امنیت امروز حاکم بر جامعه اسلامی ایران، مدیون خون شهدا و ایثار و از جان گذشتگی ایشان و خانواده معظم شهدا است.

اسکندر پاسالار ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم نموده و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه همه ما بویژه مدیران این نظارم باید راه شهدای بزرگ ایران را سرلوحه خدمتگزاری به این نظام مقدس و مردمِ همیشه همراه و همیشه در صحنه این کشور قرار دهند، ادامه داد: پیروی از راه شهدای گرانقدر انقلاب، موجب سعادت ما و خوشنودی شهدا و امام شهدا و رضایت خداوند است.