مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر از افتتاح چهارمین دفتر پیشخوان ارائه خدمات ثبت احوال در بخش کاکی خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی ثبت احوال استان بوشهر، آئین افتتاح دفتر پیشخوان خدمات ثبت احوال بخش کاکی، ظهر یکشنبه 15 اردیبهشت ماه با حضور مدیرکل ثبت احوال استان، سرپرست اسناد هویتی، رئیس حراست، رئیس ثبت احوال دشتی، امام جمعه کاکی، بخشدار و اعضای شورای شهر کاکی و مسئولین محلی این بخش برگزار شد.

اسکندر پاسالار در این آیین اظهار داشت: خدمات ثبت احوال تنها از سوی دفاتر پیشخوان دولت ارائه می‌شود و طبق قانون، دفتر مستقلی از سوی ثبت احوال برای این منظور راه‌اندازی نشده است.
وی با بیان اینکه دفاتر پیشخوان باید کیفیت ارائه خدمات را مد نظر داشته و در تکریم ارباب رجوع که از اهداف این طرح است نهایت تلاش را بکار گیرند، تصریح کرد: ثبت احوال استان بوشهر با قدرت در این حوزه ورود کرده و حساسیت ویژه ای در واگذاری خدمات به بخش خصوصی داشته است.
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر با بیان اینکه این چهارمین دفتر خدمات ثبت احوال در شهرستان دشتی است که راه اندازی شده، افزود: با افتتاح دفتر پیشخوان کاکی، شمار دفاتر پیشخوان ثبت احوال در استان بوشهر به 29 دفتر رسیده است.
وی عنوان کرد: درخواست تعویض و صدور شناسنامه المثنی، درخواست کارت هوشمند ملی و تحویل و فعال سازی کارت از جمله خدماتی است که در دفاتر پیشخوان ارائه خدمات ثبت احوال صورت می پذیرد.